Bize Ulaşın +90 850 255 0 772

Kupon kodum nerede?

Spafoni Kodunuzu bulmak için, Hesabınıza giriş yapın ve sayfanın sol bölümünde bulunan menüden “Siparişlerim” butonuna basınız. Kuponlarınız sipariş tarihlerine göre sıralanmış bir şekilde gösterilir.

Kupon kodumun süresi doldu, ne yapmalıyım?

Her kodun farklı bir sona erme süresi vardır, ve bu sebeple belirtilen tarihten önce kodunuzu kullanmanız gerekmektedir..Eğer kullanım sırasında herhangi bir zorluk yaşarsanız, Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kupon kodumu iptal/iade etmek istiyorum?


Siparişlerim sayfasından kupon kodunuzu iptal edebilirsiniz. Kupon kodunuzu, fırsatı satın aldıktan sonra ki 14 gün içerisinde iptal/iade edebilirsiniz. 14 gün sonraki iptal/iadelerde ücret kesintisi yapılmaktadır. Spafoni ücretin tamamını iade etme hakkını kendinde saklı tutar. Kupon kodu işletme tarafından kullanıldı olarak belirtilmiş ise iptal/iade yapılmamaktadır. Kodu satın aldıktan sonra takip eden ilk 14 gün sonrasında işletme faaliyetlerine son verdi ise kupon kodunuz ücretsiz bir şekilde iptal edilir.

Kurumsal satın alma yapabilir miyiz?


Firma çalışanlarınız için toplu satın alımlar yapabilirsiniz. Bunun için info[a]spafoni.com mail adresimize mail atmanız yeterlidir.

İşletme olarak Spafoni'ye nasıl kayıt olabilirim?


Spafoni'de yer almak için işletme başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuz Spafoni kalite ekibi tarafından kontrol edildikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Çiftlere özel masaj paketleri hakkında bilgi alabilir miyim?


Çiftlere özel masaj paketlerinde yazan fiyatlar 2 kişiliktir ve çiftler aksi bir durum belirtilmemiş ise aynı odada hizmet alırlar.

Nakit ödeme yapabilir miyim?


Ödemelerini yalnızca online olarak Havale/Eft veya Kredi/Banka kartınız ile online ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Kupon kodumu nasıl kullanacağım?


Kupon kodunuzun kullanımına ilişkin talimatlar, siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilen pdf dosyası içerisinde yazmaktadır.

Satın aldığım hizmeti başka bir hizmet ile değiştirebilir miyim?


Üzgünüz, satın aldığınız hizmet başka bir hizmet ile değiştirilemez.

İndirim kodunuz var mı?


Sosyal medya hesaplarımızda, mobil uygulamamızda ve web sitemizde dönem dönem özel indirim kodları paylaşımı yapıyoruz. Lütfen bizi takip platformlar üzerinden takip ederek bu özel şansı kaçırmayın.

Masaja giderken yanımda neler götürmeliyim?


Masaja giderken yanınızda bir şey götürmenize gerek yoktur. Tesisler havlu, terlik gibi ihtiyaçları tesis içerisinde masaj öncesi müşterilere vermektedir.


Masaja gitmeden önce yapmam gereken bir şey var mı?


Tercihen ılık bir duş masaj öncesi iyi olabilir. Onun haricinde yapmanız gereken bir şey yoktur.