Bize Ulaşın +90 850 255 0 772

Nişantaşı Mehmet Kandil Estetik Merkezi'nde Kişisel Bakım Fırsatları

İstanbul / Şişli
%76 İndirim
%81 İndirim
%77 İndirim
%61 İndirim
Fırsatın Geçerlilik Tarihi: 31.12.2021

işletme, pazar günü hariç haftanın her günü 13:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz fırsatlar : İyonlu Ayak Detoksu – Cilt Bakımı – İstenmeyen Tüy Uygulaması – 6 Boyutlu İpek Kirpik Uygulaması

Cilt Bakımı Uygulaması
Cilt bakımı başlamadan önce güzellik uzmanları tarafından cilt analizi yapılır. Cilt analizi sonrası cilt tipi belirlenir ve bu cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel kozmetik ürünler seçilir. Kullanılacak kozmetik ürünler belirlendikten sonra aşağıda aşamaları verilen cilt bakımına başlanır.

› Cilt uygun temizleyiciler (süt, jel, vs.) kullanılarak
› Cildi ölü hücrelerden arındırıp, hücre yenilenmesini aktive etmek için Peeling uygulaması
› Cildin gözeneklerini açmak için aquagel sürülerek buhar
› Ciltteki siyah noktalar
› Temizleme işleminden sonra 3 dakika kadar yüksek frekans uygulanarak cilt dezenfekte
› Cilt tipine ve ihtiyacına göre uygun serum ve ampüller, iyontoferez ile cilde
› Daha sonra, cilt tipine göre belirlenen Maske cilde
› Uygulanan maske temizlenir, tonik ile gözenekler sıkılaştırılır ve son olarak nemlendirici krem ile cilt rahatlatılır.

İyon Detoks Nedir?
Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir. Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. Toksin kaynakların hızla çoğalmasından dolayı vücudumuzu hızla toksinlerden arındırmamız (detoks) gerekmektedir.Pazartesi 13:00 - 19:00
Salı 13:00 - 19:00
Çarşamba 13:00 - 19:00
Perşembe 13:00 - 19:00
Cuma 13:00 - 19:00
Cumartesi 13:00 - 19:00
Pazar Kapalı
Güzelliğiniz profesyonel ellere emanet! Cilt bakımı, iyonlu ayak detoksu veya ipek kirpik uygulamaları Mehmet Kandil Estetik Merkezi'nde sizleri bekliyor! Sakın kaçırmayın!
Bu işletmeye yapılan yorumlar, bu fırsattan yararlanmış kullanıcılar tarafından yapılmıştır.
0 1 5 0