Bize Ulaşın +90 850 255 0 772

Musho Spa Ayvalık'ta Masaj Paketleri ve Spa Kullanım Fırsatları

Balıkesir / Ayvalık
%7 İndirim
%12 İndirim
%40 İndirim
%38 İndirim
%32 İndirim
%31 İndirim
%30 İndirim
%29 İndirim
%26 İndirim
%28 İndirim
%28 İndirim
%26 İndirim
%26 İndirim
%24 İndirim
%23 İndirim
%23 İndirim
%17 İndirim
%22 İndirim
%17 İndirim
%17 İndirim
%17 İndirim
%12 İndirim
Fırsatın Geçerlilik Tarihi: 31.12.2021

Spa haftanın her günü 10:30 - 23:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Randevu gereklidir, Randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

*Fırsatı Satın Aldığınızda Havlu Servisinden ve Açık Ücretsiz Otoparktan Yararlanabilirsiniz.

Musho Paket Mini İçeriği
30 Dk Kese Köpük + 30 Dk Sırt Masajı + Yüz Maskesi + Sauna Kullanımı + Sınırsız Sıcak İçecek

Musho Paket Midi İçeriği
30 Dk Kese Köpük + 60 Dk Seçeceğiniz Tam Vücut Yağlı Masaj Çeşidi + Yüz Maskesi + Sauna Kullanımı + Sınırsız Sıcak İçecek

Musho Paket Dev İçeriği
30 Dk Kese Köpük + 20 Dk Tam Vücut Peelıng + 70 Dk Seçeceğiniz Tam Vücut Yağlı Masaj Çeşidi + Yüz Maskesi + Sauna Kullanımı + Sınırsız Sıcak İçecek

Kese Köpük Masajı: Eski bir Türk geleneği olan hamamda en sık kullanılan kese köpük masajı tekniği cildinizin tazelenmesi ve tüm ölü hücrelerden arınarak sağlıklı bir görünüme kavuşması için etkili bir yöntemdir.

Tam Vücut Peeling Uygulaması: Peeling işleminin ilk amacı; cildi temizleme ve arındırmadır. Bu amaca yönelik ise ciltten ölü derilerin atılması işlemini sağlamaktır. Ciltte oluşan sorunlar nedeniyle gözeneklerde tıkanma yaşanarak, çeşitli sorunlar görülebilmektedir. İşte Peeling yöntemi ile hem bu gözeneklerin temizliği sağlanırken hem de ciltte oluşacak sorunların önüne geçilmesi sağlanacaktır.

Aromaterapi Masajı Uygulaması: Kendinizi stresli, aşırı yorgun ve bitkin hissediyorsanız, bedeninize ve psikolojinize iyi gelecek bir şeylere ihtiyaç duyuyorsanız, diğer yandan yorucu bir kas yoğurma masajından çok sizi dinginleştirecek bir şeylere ihtiyacınız varsa aromaterapi masajı bunun cevabı olacaktır. Bitkilerin ekstraksiyon yardımı ile fiziksel işlemler sonucu özlerinin çıkartılması yardımıyla konsantre olarak elde edilen aromatik yağlar, aromaterapi masajının vazgeçilmez unsurudur.

Sıcak Taş Masajı Uygulaması: Sıcak taş masajı volkanik bazalt taşlar kullanılarak uygulanan ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir. Taşlar masaj için özel seçilmiş ve ısıyı uzun süre bünyesinde tutabilen volkanik taşlardır. Dolayısıyla masaj süresince taşlar ısısını koruyarak vücuttaki çakra bölgelerinde ısıyı muhafaza ederler.

Bali Masajı Uygulaması: Bali masajı, tüm vücudun ve derin dokunun hedeflendiği bütünsel bir masaj yöntemidir. Aynı zamanda Bali masajı bedensel bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra zihinsel iyileşmeye de yardımcı olmaktadır. Doğu kültürünün bu eşsiz masaj yöntemi Hindistan, Çin ve Güney Asya tedavi yöntemlerinden beslenerek bugünkü halini almıştır.

Refleksoloji: Refleksoloji, özellikle ayaklar, eller ve kulaklardaki refleks noktalarına özel basınç uygulanarak tıkanan enerji yollarının açılması ile noktaların bağlantılı olduğu organlardaki problemlerin giderilmesini hedefleyen bir tedavi biçimidir

4 El Mandara Masajı: Eş zamanlı uyum içinde çalışan iki uzman terapist eşliğinde uygulanan Sultan Masajı tek uzmanla yapılan masaja oranla çok daha etkilidir. Vücuttaki kan, oksijen ve enerji akışını yükseltirken, belirli şiddetteki darbeler ve baskı noktaları ile rahatlamanıza olanak tanır. Uyku düzeni ve bağışıklık sistemi üzerinde etkileri güçlüdür.

Lomi Lomi Masajı: Hawaii'den tüm dünyaya yayılan Lomi Lomi masajı eski çağlarda devlet adamlarının savaş kararları almadan önce yaptırdıkları bir masaj biçimi. Kahuna şifacıları tarafından yapılan Lomi Lomi masajının en önemli özelliği masaj sırasında sağladığı gevşeme ile karar alma mekanizmalarını harekete geçirmesi. Masajın etkileri diğer masajlar gibi uygulandıktan hemen sonra değil takip eden iki - üç gün içerisinde hissediliyor. Bu nedenle tatil köylerinde Lomi Lomi masajı yaptıranlar 'tatil sonrası iş stresini yenmek ve etkili kararlar alabilmek için tatillerinin son günlerinde bu masajı yaptırmayı tercih ediyor.

Thai Masajı: Thai masajı veya Tayland masajı doğunun en popüler masajı çeşitlerinin başında gelmektedir. Bildiğimiz masaj tekniklerinden çok farklı teknikler uygulanan Thai masajını tembel yogası diye de adlandırıldığını duyabilirsiniz. Yapılan hareketler ve uzman terapistin yönlendirmeleri gerçekten de yoga hareketlerini anımsatmaktadır. Çin’in geleneksel Hint yogasından esinlenerek kurgulanmış teknikleri 2500 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Yalnızca beden değil aynı zamanda zihin ve ruh tedavisi olarak da görülür.

Shiatsu Masajı: Shiatsu masajı vücudun belirli bölgelerinde parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir. Japonya kökenli bir masaj türü olan Shiatsu masajı vücudun kendi kendini iyileştirmesi ve dengeyi bulabilmesi felsefesine dayanır. Eski Çin tedavi yöntemlerinden esinlenilerek batı teknikleri ile harmanlanmıştır.

Spor Masajı: Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır.

Medikal Masaj: Isıtıcı kremler ile birlikte vücutaki kronik ağrıların giderilmesine yardımcı olur.Medikal masaj kişinin şikayetleri dikkate alınarak belirli aralıklarla uygulanması gerekmektedirPazartesi 10:30 - 23:30
Salı 10:30 - 23:30
Çarşamba 10:30 - 23:30
Perşembe 10:30 - 23:30
Cuma 10:30 - 23:30
Cumartesi 10:30 - 23:30
Pazar 10:30 - 23:30
Şehrin en rahatlatıcı ve dingin spa merkezinde profesyonel ve güler yüzlü personel kadromuzla, sizlere geçireceğiniz en huzurlu saatin güvencesini veriyoruz... Spa Merkezimizde siz değerli misafirlerimizin huzuru ve sağlığı için, en üst seviye hijyen önlemleri alınmaktadır. Terapistlerimiz; her masaj öncesi ve sonrasında, kendilerini detaylı olarak dezenfekte edip, misafir isteğine göre eldiven ve maske kullanılmaktadır. Spa merkezimizin girişinde, personel ve misafir ölçümleri düzenli olarak ya
Bu işletmeye yapılan yorumlar, bu fırsattan yararlanmış kullanıcılar tarafından yapılmıştır.
0 1 5 0