Bize Ulaşın +90 850 255 0 772

Hilton İstanbul Kozyatağı Hitclub Spa'da Masaj Keyfi ve Spa Kullanımı

İstanbul / Kadıköy
%13 İndirim
%12 İndirim
%12 İndirim
%12 İndirim
%10 İndirim
%11 İndirim
Fırsatın Geçerlilik Tarihi: 31.12.2021

Bu fırsat 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Spa hafta içi her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Spa Cumartesi  09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Son randevu saati 18:00 'dir. Otopark kullanımı ücretlidir. Randevu gereklidir, randevu için gerekli telefon numaraları ve bilgiler kupon kodu ile birlikte size iletilecektir. Fırsat ile ilgili detaylı bilgi almak için 7/24 0850 255 0 772 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu alındıktan sonra iptal durumlarında randevu saatine son 2 saat kala telefon ile görüşerek randevu iptali gerçekleştirebilirsiniz. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. İşletme, hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden sorumludur.

Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Hitspa Signature, Bali, Gold Seremoni, Aromatherapy, Tetik Nokta, Romantic Couple Dream Masajı
Spa Islak Kullanım Alanları: Sauna , Buhar Odası 
Ek Hizmetler: Baş Havlusu, Vücut Havlusu, Terlik, Bornoz

EK HİZMETLER TEK KULLANIMLIK HİJYENİK PAKETLER HALİNDE ODADA HAZIR BULUNACAKTIR.

HitSpa Signature Masaj : Seviye * * * (Middle) Diğer adı İsveç masajı olarak bilinen klasik masaj, huzur verici bir müzik ve hoş kokulu yağlarla uygulanır. Gündelik yorgunluğunuzdan ve sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulmak, gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak ve kaslardaki gerginliği azaltmak hedeflenir.

Bali Masajı: Seviye * * * (Middle) Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktalarına uygun sağlanan basıncın enerji merkezlerini dengelemesi esastır. Bu masajda olağanüstü bir rahatlama ve dinlenme yaşanır.

Gold Seremoni Masajı: Seviye * * (Soft Middle) Gold seremoni rituelinin vazgeçilmezi olan pırıltılı altın yağı ile cilt beslenerek ışıl ışıl parlar. Özel günlerin ve yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan altın yağı aydınlığının, üzerinizden hiç gitmemesini isteyeceksiniz.

Aromatherapy Masajı: Seviye * (Soft) Adından da anlaşılacağı üzere aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masajda vücudunuz aromatk yağları emer ve bu sayede kendinizi hafiflemiş hissedersiniz. Aromaterapi masajının terapötik (ön belleğe dönme) etkisi bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatan bir terapi şeklidir.

Tetik Nokta Masajı: Seviye * * * * (Hard) Siyatik sinir lezyonu, kas tutulmaları ve spazm olarak bilinen sinir kasılmalarının neden olduğu ağrıları hafifletmek için anahtar noktalara derinlemesine uygulanan bir masaj tekniğidir.

Romantic Couple Dream Masajı VIP : Seviye * * * (Middle) Çift kişilik couple odada çiftlere özel yapılan 50dk. Signature İsveç masajı ve ardından 40dk. Jakuzi keyfi ile birlikte sunulan 90dk lık bir hizmettir.


* Otopark kullanımı ücretlidir.Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar Kapalı
Güvenli Turizm Oteli Sertifikası alan Anadolu Yakası’nın İlk 5 Yıldızlı Uluslararası Zinciri Hilton Kozyatağı Oteli, Hijyen Standartları gereği T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı öncülüğünde hazırlanan Covid-19 Ve Hijyen değerlendirmelerinde SPA alanında uygulanacak kriter aşağıdaki gibidir. Misafir tesise girmeden önce ellerini dezenfekte etmelidir. Misafir, sosyal mesafe uyarılarını, işaret yönlendirmelerini takip etmelidir. Spa girişinde, hijyenik paspas üzerinden geçerek, yetkili personel tar
Bu işletmeye yapılan yorumlar, bu fırsattan yararlanmış kullanıcılar tarafından yapılmıştır.
5 1 5 8
5 5 1
Spafoni olarak kupon kodları hakkında süre uzatımı için herhangi bir problem asla yaşamadım . Gayet iyi ve çözüm olarak davrandılar. İşletme de tüm önemleri almıştı. Gayet memnunum .İlerleyen süreçlerde tekrardan almak isterim.
4 5 1
Genel olarak karşılama ve hizmetten memnunuz. 2 sefer gittik, fırsat detaylarında yazdığı için paylaşmak istediğim bir konu var. Otopark saatlik ücreti 30 TL normalde bu fırsatı aldığımızda %50 indirimli diye yazıyor. Otoparkta bulunan beyefendilere Spa ya geldiğimizi söylediğimiz halde herhangi bir indirim uygulamadılar. Önemli olan miktar ya da para değil böyle bir hakkımız varsa bunun gasp edilmesi çok rahatsız edici dile getirmek istedim.
5 5 1
Genel olarak aldığım hizmetten memnun kaldım . Tekrardan Hilton Kozyatağından masaj hizmeti almak isterim.
5 5 1
Personel genel karşılaması iyiydi.Bali masajı satın aldım ve memnun kaldım. Mutlaka tavsiye ederim.
5 5 1
Genel olarak memnun olduğum ve sürekli gittiğim bir işletme herkese tavsiye ederim.
5 5 1
Hiltondan çok memnun kaldım . Pakette olmamasına rağmen şarap ve meyve ikramında bulundular . İlk defa Spafoniden satın aldım .Fiyatı bize daha uyguna gelmiş oldu.
5 5 1
Masaj hizmeti beklediğimden daha iyiydi . Profesyonel ekibe masaj yaptırmak güzel bir deneyim oldu benim için
5 5 1
Temiz ortam, ilgili ve işini iyi yapan özenli personel. Herşey çok güzeldi